Edyta Sołtysiak
HR Business Partner
Onninen Sp. z o.o.

Już od kilku lat z powodzeniem realizujemy naszą politykę szkoleń językowych korzystając z usług firmy English For Professionals. Cenimy sobie bardzo trafne audyty językowe, eksperckie podejście do organizacji i przeprowadzania szkoleń oraz stosowane metody nauczania. Z radością obserwujemy jak co roku nasi Pracownicy chętnie wracają na zajęcia, utrzymują wysoką frekwencję i sukcesywnie podnoszą poziom swoich kompetencji językowych. Widzimy też, jak wzrost tych kompetencji przekłada się na rozwój Pracownika w Organizacji, jak Uczestnicy szkoleń językowych z sukcesem pełnią ważne role w strukturach i projektach międzynarodowych, co jest kluczowe dla tak międzynarodowej organizacji, jaką jest Onninen. Wszystko to sprawia, iż jesteśmy bardzo zadowoleni z inwestycji, jaką czynimy na polu szkoleń językowych oraz z profesjonalnej obsługi tej inwestycji przez panią Anię, która z biegiem lat stała się dla nas nie tylko dostawcą usług, ale również doradcą w zakresie szkoleń językowych, bliskim współpracownikiem i przyjacielem naszej Organizacji. Jeśli szukają Państwo połączenia profesjonalizmu i ciepłych relacji to serdecznie polecamy tę współpracę.


KOSCIUSCHKO DESIGN

Ania jest profesjonalistką a przede wszystkim SKUTECZNYM trenerem!
Ma dużą wiedzę i daje konkretne narzędzia.
Dzięki niej gramatyka okazała się być logiczna a mówienie dziecinnie proste.
Dziękujemy za cierpliwość i serdeczność!


Danuta Brichkovskiy
Head of Human Resources
DRADURA Polska Sp. z o.o.

Współpracuję z Panią Anną Kalkandzis-Gutteridge od ponad 6 lat w zakresie szkoleń językowych dla pracowników. To szczególne wyzwanie, wymaga bowiem wielkiej elastyczności w organizowaniu zajęć, szerokiej i ponadprzeciętnie zróżnicowanej oferty edukacyjnej – uwzględniającej potrzeby firmy, specyfikę prowadzonego biznesu, ale także zróżnicowanie poziomów nauczania oraz wieku studentów.

Pani Ania od ponad 6 lat niezmiennie dostarcza nam najwyższej jakości usługi w zakresie zwiększania kompetencji językowych naszych pracowników, czego dowodem są rosnące z roku na rok wskaźniki mierzące stopień znajomości języka angielskiego. Na szczególną uwagę zasługuje jednak sam sposób prowadzenia przez nią projektu edukacyjnego, począwszy od zebrania potrzeb, poprzez planowanie zajęć, ich realizację, aż po finalne rezultaty, ich mierzenie i prezentację.

Profesjonalizm Pani Ani, jej podejście do klienta i uczniów, a przede wszystkim spokój i opanowanie, nastawienie na rozwiązywanie problemów, umiejętność tworzenia życzliwej i motywującej do nauki atmosfery na zajęciach, robi wrażenie niezależnie od czasu trwania współpracy. Pasja do uczenia i zaangażowanie w realizowany projekt jest u niej na niezmiennie wysokim poziomie. Należy tu podkreślić, iż szkoła językowa English For Professionals przez te lata współpracy dała się poznać jako firma, na której naprawdę można polegać i której można w pełni zaufać.

Wysoka, specjalistyczna wiedza Pani Anny, jej doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalne podejście do takich projektów są niewątpliwie ogromnymi atutami jej firmy. Nasza dotychczasowa współpraca pokazuje, że projekty prowadzone przez English For Professionals gwarantują wysoką jakość, oczekiwaną efektywność i możliwość bezpośredniego wykorzystania jej rezultatów w świadomym budowaniu kompetencji językowych pracowników.

Zaważywszy na to, z przyjemnością polecam English For Professionals Anna Kalkandzis-Gutteridge jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.


Close
Latest Travel Blog
Close

Anna Kalkandzis-Gutteridge

Neurolanguage Coach®

Close