Jestem odpowiedzialny za politykę szkoleń językowych w mojej organizacji

Jeśli poszukujesz firmy, która dostarczy Ci kompleksowe rozwiązania w zakresie firmowych szkoleń językowych, to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. W skład mojej usługi wchodzą:

  • audyt językowy, który skutecznie zmierzy poziom znajomości języka wśród pracowników i wskaże obszary do pracy
  • analiza potrzeb z punktu widzenia organizacji oraz pracowników na poszczególnych stanowiskach
  • organizacja zajęć językowych – utworzenie grup oraz kursów indywidualnych w oparciu o wyniki audytu oraz analizy potrzeb, stworzenie odrębnych programów pracy dla każdego kursu, pełna współpraca w obrębie technicznych aspektów szkoleń
  • prowadzenie szkoleń, ciągłe monitorowanie postępów ich uczestników, wsparcie i rozwiązywanie bieżących problemów
  • szczegółowy raport po zakończeniu szkolenia, raporty w trakcie trwania kursów na życzenie Klienta.
  • wskazania do dalszej pracy, profesjonalne wsparcie przy tworzeniu i doskonaleniu strategii szkoleń językowych.

A ponadto:

  • zajęcia prowadzone są w siedzibie firmy i/lub online. Jeżeli więc organizujesz szkolenia dla pracowników z różnych części Polski to nie musisz współpracować z inną szkołą językową w każdej lokalizacji. Co dzięki temu zyskujesz? Oczywiście, oszczędzasz swój czas współpracując tylko z jednym dostawcą usługi. Ale również masz pewność, że wszyscy pracownicy, których skierowałeś na szkolenia pracują tą samą metodą, pod okiem tego samego doświadczonego specjalisty, ich postępy mierzone są tymi samymi narzędziami, a raporty, które otrzymujesz są spójne i oparte na tej samej skali pomiaru.
  • wszyscy pracownicy skierowani na szkolenia pracują metodą coachingu neurojęzykowego®, co gwarantuje dostosowanie treści szkoleniowych maksymalnie do indywidualnych potrzeb kursantów, a tym samym prowadzi do szybkiego osiągania wymiernych efektów pracy nad rozwojem językowym.
  • prowadzę kursy języka angielskiego oraz języka polskiego jako obcego, jeśli więc w Twojej Organizacji są pracownicy z różnych krajów, dla których musisz zorganizować kurs języka polskiego, to w tym aspekcie polityki szkoleń językowych również chętnie Ci pomogę.

Close
Latest Travel Blog
Close

Anna Kalkandzis-Gutteridge

Neurolanguage Coach®

Close