Coaching
neurojęzykowy®

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że większość ludzi bardzo sceptycznie podchodzi do idei coachingu w ogóle. Mam też nieodparte wrażenie, że przyczyną tego stanu rzeczy jest wszechobecna moda na coaching w jego wszelkich odmianach, która jednak nie idzie w parze z wiedzą na temat tego, czym coaching naprawdę jest. Kiedy pytam moich Klientów o ich doświadczenia z coachami okazuje się, że większość z nich nigdy z żadnym nie pracowała, ani nawet żadnego nie zna. Mają natomiast pewne ogólne, najczęściej niestety negatywne, przekonanie na ten temat, które często jest składową zasłyszanych historii innych osób oraz wyrywkowych, niepełnych informacji.

A jednak… Jeśli wszedłeś na tę stronę, aby przeczytać o coachingu neurojęzykowym®, to jest wielce prawdopodobne, że poszukujesz innych metod nauki języka niż te, które dotychczas stosowałeś. Znaczy to również, że wciąż potrzebujesz się tego języka nauczyć, a więc metody, z których korzystałeś do tej pory nie do końca spełniły swoje zadanie akurat w Twoim przypadku. Może więc warto spojrzeć przychylnym okiem na coaching neurojęzykowy®, który może okazać się rozwiązaniem Twoich problemów z nauką języka.

Dlaczego?

Ponieważ coach zadba o zdrową partnerską relację z Tobą, będzie uważnie słuchał tego, co mówisz i na tej podstawie wraz z Tobą wypracowywał najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Na podstawie Twoich celów i potrzeb przygotuje dla Ciebie indywidualny plan pracy oraz materiały, które najlepiej poprowadzą Cię do celu. Będzie wspólnie z Tobą regularnie rewidował Twoje cele, w razie potrzeby elastycznie zmieniał i modyfikował plan działania tak, abyś zawsze pracował nad tym, czego naprawdę w danej chwili potrzebujesz. Certyfikowany coach neurojęzykowy® posiada specjalistyczną wiedzę o tym, jak działa ludzki mózg, w jakich warunkach najlepiej przyswaja wiedzę, jak reaguje w sytuacjach stresu i jak ich unikać, jak sprawiać, aby zapamiętywał więcej i na dłużej, jak pielęgnować motywację i zaangażowanie Klienta, jak sprawić, aby transfer wiedzy był szybki, skuteczny i trwały. Jednym słowem otrzymujesz kurs językowy szyty na miarę według potrzeb, o których sam decydujesz, prowadzony przez specjalistę w oparciu o osiągnięcia neuronauki.

Czy więc coaching neurojęzykowy® jest metodą dla każdego?

Oczywiście nie. Żadna metoda nie jest idealna dla każdego. Ale obserwujemy, że świetnie odnajdują się w niej osoby przyzwyczajone do zarządzania własnym czasem i zadaniami, lubiące decydować o sobie i wyznaczać własne cele, osoby, które mają świadomość bycia ekspertami w swojej dziedzinie i poszukują ścieżek rozwoju opartych na relacji partnerskiej ze specjalistą w dziedzinie, którą chcą doskonalić.

Jeśli więc chcesz wziąć swój rozwój językowy w swoje ręce, ale jednocześnie uzyskać pełne wsparcie oraz indywidualne podejście osoby, która będzie towarzyszyła Ci na drodze tego rozwoju, to umów się na krótkie, darmowe spotkanie, podczas którego udzielę Ci wszystkich informacji oraz odpowiem na Twoje wszelkie pytania.

Kursy prowadzone są indywidualnie oraz w małych, maksymalnie czteroosobowych grupach. Uczestnicy kursu w danej grupie dobierani są nie tylko pod względem poziomu znajomości języka, ale również potrzeb, motywacji, ustalonych celów i tym podobnych aspektów, dlatego tak ważne jest krótkie spotkanie wstępne przed rozpoczęciem zajęć.

Close
Latest Travel Blog
Close

Anna Kalkandzis-Gutteridge

Neurolanguage Coach®

Close